Mostečtí lvi
24. 9. 2023 | WR

V prvním ligovém utkání nové sezóny se nerozhodlo v základní hrací době.

MOSTEČTÍ LVI přiváží z prvního ligového utkání bod. Domácí se v první třetině ujali vedení 2:0 avšak díky našemu jedinému střelci Danielu Šoustkovi se podařilo srovnat stav utkání. Po poslední třetině, která skončila 1:1 se šlo do prodloužení, kde bohužel pro naše skóroval domácí Pavel Husarik. Věřme že při prvním domácím utkání v sobotu 30. 9. budeme mít více štěstí.

2. liga - 1. kolo so 23. 9 18:00

HK Kralupy nad Vltavou

vs

MOSTEČTÍ LVI

4:3p (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Husarik (Kellerstein), 14. Šilhavý (Bezouška, Zajíc), 58. Husarik (Kellerstein, T. Pejchal), 62. Husarik (Kellerstein) – 20. Šoustek (Procházka), 40. Šoustek (Kýhos, Procházka), 60. Veselý (Řehoř, Havlůj) Rozhodčí: Antonín Valda – Adam Kurtin, Pavel Beneš Diváci: 610

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Zajíc, David (C), Kapoun, T. Pejchal, Straka, Chládek, J. Kučera – Zídek, Husarik, Kellerstein – Bezouška (A), Šilhavý (A), Soukup – Marek, Hampl, Bradáček – Stupka, Broš, T. Prášek.

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Havlík, Hoffmann, Steinocher, Šoustek, Hocelík, Nedrda – Jindra, Písařík, Kýhos (A) – Procházka, Veselý, T. Urban II – Mical, Řehoř, Daniel.