22. 1. 2019 Týden hokeje

22. 1. 2019 Týden hokeje

Dne 22. 1. 2019, v čase 17:00 – 18:45, proběhla v A-BENET Areně Most náborová akce pořádaná hokejovým klubem MOSTEČTÍ LVI ve spolupráci s Českým hokejem. Náborové akce se zúčastnilo 33 malých zájemců o lední hokej (29 chlapců a 4 dívky).

Náborová akce postupovala dle zaslaných metodických pokynů. Rodiče s dětmi čekala registrace (vyplnění přihlášek), převléknutí v šatně, prezentace ledního hokeje rodičům a program dětí na ledě. Většina rodičů přišla na pátou hodinu, takže prezentace ledního hokeje v šatně byla o pět minut posunuta. Po převléknutí a zkoušení výstroje děti přešly k ledu, kde následovala ukázka minihokeje hráčů ročníku 2010. Hřiště bylo rozděleno na stanoviště dle schopností malých adeptů ledního hokeje.

 

Na konci tréninku byla provedena společná fotografie a po převléknutí byla zájemcům z řad rodičů ukázána na zimním stadióně střelnice a rozcvičovna.  Všichni rodiče odešli s veškerými informacemi k tréninkům hokejové základny a možnostem začít hrát lední hokej v našem klubu.

 

S náborovou akcí jsme velmi spokojeni, těšíme se kolik nových adeptů přijde na příští trénink do hokejové základny.  Celkově se zapojilo do akce ze strany klubu 6 trenérů na ledě, 4 lidé na registraci a prezentaci ledního hokeje a 2 hráči z mužstva dorostu na výpomoc při oblékání do výstroje a 10 hráčů roč. 2010 na miniutkání.

 

Rozšířená galerie:  MOSTEČTÍ LVI Mládež