E-sport: Mostecký domácí turnaj

E-sport: Mostecký domácí turnaj

před nadcházející novou sezónou

Most před začátkem nové sezóny vybojoval na domácím turnaji 3. místo!

Mostečtí esport hokejisté v sobotu večer uspořádali premiérový turnaj MOST CUP #1. Ten byl rozdělen do dvou skupiny po 5 týmech. Most zaváhal ve své skupině pouze jednou a tak postupoval do play-off z druhého místa! Boj o finále mu, ale nevyšel, když prohrál v prvním zápase s týmem Ice Gentlemen těsně 5:6 a v druhém 7:4. Nakonec si Most odnáší z domácího turnaje bronz!

NOVÁ SEZÓNA ZA DVEŘMI

Již nadcházející týden odstartuje mosteckým e-sport hokejistům další sezóna, ve které budou bojovat tentokrát hned ve 4 ligách (Rehoc 3v3 – PS4, RNM 3v3 – PS4, RNM 3v3 – PS5, RNM 6v6 – PS5). Novinkou bude pro klub hlavně 6v6 liga. „Věřím, že letošní sezóna bude ještě lepší jak ta minulá. Letos budeme hrát víc ligových utkání, proto očekávám náročnější sezónu. Posílili jsme klub několika zkušenými hráči, kteří se do týmu již plně zapojili. Novinkou pro nás bude liga 6v6, ve které očekávám pozici někde ve středu tabulky. Chystáme také novou grafiku, kterou budeme využívat na pozvánky a výsledky.“ popisuje kapitán týmu Tomáš Urban, který je v e-sportu známý hlavně díky přezdívce Tomy Urby.


Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého e-sportového klubu, naleznete na oficiálním Facebooku nebo Instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport