MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
6. 11. 2021 17:30 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Viděli jsme na zimním stadionu v Mostě nádherný hokej, který skončil výhrou 0:2 pro hostující HC RODOS Dvůr Králové nad Labem, která se zrodila ve třetí třetině. Na 0:1 ze samostatného úniku jako první skóroval v 51. minutě Jiří Půhoný. Vzápětí z buly navýšil na 0:2 Tomáš Bláha. I když Lvům nelze upřít snahu, tak všechny jejich šance ztroskotaly na bezchybném hostujícím hrdinovi Jaroslavovi Brázdilovi.

Vladimír Machulda, trenér:
Vladimíre, dnes jsme viděli divácky atraktivní utkání, které rozhodly dvě branky soupeře ve třetí třetině. Bohužel, my nedali žádnou.
Ano, bohužel jsme dnes nedali žádnou branku. Klukům nemůžeme dnes nic vytknout, hráli zodpovědně dozadu. Musíme se z toho poučit do příštích zápasů. Dnes jsme nedali branku, i když jsme tam měli i šance na její vstřelení.

Vladimír Kýhos ml.:
Na poměry druhé ligy jsme dnes viděli nadprůměrné utkání. Jak by si ho zhodnotil?
Bylo to vyrovnané utkání myslím. Hrály proti sobě dva vyspělé týmy. Utkání svázané taktikou a myslím si, že bylo dost hokejové, v očích diváka určitě. Tato vyrovnaná utkání rozhoduje, kdo dá první branku. My dostali bohužel dva slepené góly a o to jsme to měli těžší, ale bojovali jsme do konce. Tam jsem měl já šanci, Víťa Nedrda také. Je to škoda, že jsme s tím něco neudělali.

Jak ty se dostáváš po zranění do formy? Je vidět, že je to zápas od zápasu lepší.
Jo, tak lepší to snad je a doufám, že je to i vidět, ale mám tam manko, hlavně co se týče fyzické kondice.  Musím to dohánět a je to cítit. Hlavně když tam máte na křídle Stříbra (Josef Stříbrný), který je u nás nejrychlejší hráč, tak tam je to dost markantní, když jedeme spolu, ale snažím se, tak doufám, že to bude dobrý.