MOSTEČTÍ LVI — TJ HC Jablonec nad Nisou

MOSTEČTÍ LVI — TJ HC Jablonec nad Nisou

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
20. 11. 2021 17:30 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Milan Böhm
Milane, do zápasu jsme vstoupili velice dobře, ovšem potom přišla druhá třetina?
Ano přišla tam vyloučení, my jsme si to prohráli v té druhé třetině, kdy jsme přestali hrát po tom jednom faulu, šli jsme tam do tří a během pár minut jsme tam dostali pět gólů a to nás položilo. Nedodrželi jsme to, co jsme měli hrát. Třetí třetina byla zase dobrá.
Snaha tam byla veliká, mocný finiš. Ovšem toho vyrovnávacího góla jsme nedali?
Na konci byla smůla, už to vypadalo, že se to tam odrazí, ale to štěstí jsme si vybrali asi v Letňanech. Nám se to ovšem v tom brankovišti na konci před tím brankařem neodrazilo a nepadl nám tam žádný šťastný gól.
Myslíš, že přišlo nějaké uspokojení po výsledku z Letňan?
Ne, to si vůbec nemyslím, my hrajeme pořád stejně, snažíme se něco dodržovat, ale je to sport, jednou to přijde, jednou to nepřijde. Bylo to sice o gól, ale dostat doma osm branek je ostuda.

Vladimír Machulda
Do první třetiny jsme vstoupili velice dobře.
Tak začátek utkání nebyl špatný, bohužel potom jsme začali dělat individuální chyby a Jablonec nás potrestal.
Přišla druhá třetina.
Ve druhé třetině jsme tam měli dlouhé oslabení, které bylo těžké ubránit, prostě hrát ve třech tři nebo čtyři minuty je hodně těžké, dostali jsme góly. Hráli jsme tam velmi špatně.
Potom přišel finiš ve třetí třetině.
Ve třetí třetině mužstvo bojovalo, snažilo se s tím něco udělat, ale bohužel to nejde hrát jen dvacet minut, to nejde vyhrát zápas. Musí se hrát tak, jak se hrála třetí třetina, prostě všichni musí makat, sklopit hlavu a bojovat za tým, jinak to prostě nejde. To se pak prohraje s každým soupeřem. Doufám, že je to pro hráče varování, protože takto by to nešlo dál. Mužstvo nedokázalo prostě zareagovat na tu situaci ve druhé třetině, začalo se tam kupit ještě více chyb a ta druhá třetina vypadala tak, jak vypadala.

,-Petr Pracný


17. kolo

Třetiny: 3:3, 1:5, 3:0

Branky a nahrávky: 2. Drašar (Mical, Šimeček), 11. Böhm (Kýhos), 16. Mical (Šimeček, Drašar), 40. Böhm (Bakrlík), 46. Havlůj (Nedrda, Procházka), 48. Písařík (Procházka, Havlík), 55. Procházka (Písařík, Urbánek) – 10. Hájek (Brokeš), 17. Plíhal (Bouřil), 18. Jursa (Hájek), 27. Král (Hájek, Jursa), 31. Abrahám (Brokeš, Hric), 32. Hájek (Brokeš, Abrahám), 36. Plíhal (Hric, Patzelt), 40. Hájek (Král)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Urbánek, Nedrda (A), Havlík D, Šesták, Hoffmann, Havlík M – Stříbrný, Písařík, Procházka – Drašar, Šimeček, Mical – Bakrlík, Kýhos, Böhm (A) – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda

TJ HC Jablonec nad Nisou: Král (Jelínek) – Kuld, Tržický, Charvát, Pavlů (A), Abrahám, Had, Patzelt, Pilek – Brokeš(C), Jursa, Plíhal – Král, Homolka (A), Hric – Bajer, Bouřil, Hájek. Trenér: Tomáš Plíhal

Textový přenos: Onlajny.com