MOSTEČTÍ LVI — Draci Bílina

MOSTEČTÍ LVI — Draci Bílina

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
22. 12. 2021 18:00 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
Utkání sice skončilo jednoznačným rozdílem pro domácí, ale první třetina, tam asi chyběly na obou stranách obrany?
My jsme začali dobře, hned jsme dali branku, potom jsme se ale uspokojili. První třetina byla z naší strany velmi špatná, o přestávce jsme museli trochu zvýšit hlas v kabině, ale od druhé třetiny k tomu kluci už přistoupili tak, jak se má. To utkání se potom vyvíjelo jednoznačně v náš prospěch.
Popřál by si něco naši fanouškům?
Tak chtěl bych jim popřát hezké Vánoce, přál bych si, aby chodili ve větší míře na nás, aby těch diváků tady bylo víc a ta atmosféra byla pro hráče i pro trenéry trošku lepší, aby se povzbuzovalo a potom se vždy hraje lépe.

Štěpán Urbánek, dnes 1+1:
Štěpáne, dnes dávali branky i sváteční střelci, jako jsi ty, jak zhodnotíš utkání?
Bílina není úplně špatný soupeř, od druhé třetiny jsme byl lepším týmem. První třetinu jsme se za stavu 3:3 zase začali strachovat, Bílina tam měla nějaké šance. Potom jsme dali na konci první třetiny naštěstí dva góly, potom jsme byli ty další dvě třetiny už jednoznačně lepší.
Vezmeme to z jiného soudku, když jsou ty Vánoce. Co na štědrovečerní večeři, kapr nebo řízek?
Jenom řízek a jenom kuřecí…
Tak trošku do kabiny, kdo je v týmu největší šampóňák?
Kdo je největší šampóňák? Já bych to zahrál asi na Davida Drašara, ten si potřebuje pořád upravovat brusličky, musí být takový načančaný, aby byl minimálně tři čtvrtě hodiny připravený před tím zápasem, on tam v kalhotech čeká na nás. Takže si myslím, že tady na to David Drašar úplně pasuje…
Kdo má v kabině největší slovo?
Tak určitě bych to nechal na kapitánovi, určitě Aleš Havlůj, potom Milan Böhm, Vláďa Kýhos, tady ti staří mazáci, ti tam mají největší slovo
A co jako parta, držíte spolu, jdete si občas někam sednout?
Tak to je jasný, když se vidíme, třeba tady s Frantou Bakrlíkem (procházel zrovna kolem), tak s ním dáme občas nějaký víkend nebo si jdeme sednout. Nebo i s Pavlem Smolkou, Vláďou Kýhosem, prostě jsme tu dobrá parta a občas si jdeme někam sednout, třeba na to pivko.
Popřál bys něco našim fanouškům?
Hlavně zdraví, štěstí a ať je ten rok 2022 lepší než ten letošní

– Petr Pracný


25. kolo

Třetiny: 5:3, 5:0, 3:0

Branky a nahrávky:  7. Drašar (Řehoř, Mical), 8. Smolka (Písařík, Procházka), 12. Smolka (Písařík, Procházka), 18. Urbánek (Písařík, Procházka), 20. Písařík (Smolka, Procházka), 24. Havlůj (Procházka), 28. Písařík (Procházka, Havlůj), 34. Fučík (Mical), 38. Böhm (Dohnal, Stříbrný), 40. Řehoř (Mical), 46. Hoffmann (Dohnal, Stříbrný), 53. Mical (Urbánek), 54. Řehoř (Mical) – 9. Liutov (Jouza), 15. Kubinčák (Zdeněk, Šefl), 17. Pushkov (Zdeněk, Kubinčák)

MOSTEČTÍ LVI: Kubík (Kovařík) – Havlůj, Urbánek, Šesták, Fučík, Nedrda, Hoffmann – Procházka, Písařík, Smolka, Mical, Řehoř, Drašar, Bohm, Dohnal, Stříbrný. Trenér: Machulda.

Draci Bílina: Vecka (40. Mikhailov) – Klatt, Nerad, Rykl, Druxa, Šefl, Jungvirt – Daniel (A), Uher, Pushkov – Lutov, Zdeněk (A), Mašek (A) – Fábry, Kubinčák (C) – Jouza. Trenér: Václav Kmoníček.

Textový přenos: Onlajny.com