MOSTEČTÍ LVI — HC Wikov Hronov

MOSTEČTÍ LVI — HC Wikov Hronov

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
2. 1. 2022 16:00 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
Dnešní utkání pro nás sice nedopadlo dobře, ale kluci na konci ukázali vnitřní sílu a bojovnost a dokázali nepříznivý stav srovnat. Jak ho hodnotíš z tvého pohledu?
Utkání jsme nezačali vůbec špatně. První třetina byla z naší strany docela dobrá, ale od druhé třetiny jsme začali hrát hru, kterou po hráčích nechceme. Hronov toho prostě využil a my jsme pořád někde nervózní, z toho pramenilo naše vylučování. Hronov se tím zvednul. A ve třetí třetině jsme se trápili, i se štěstím a silou vůle jsme to tam dotlačili, což je velmi dobré . V prodloužení jsme udělali jednu chybičku a dostali jsme branku. Letos nám ta prodloužení moc nejdou, ale uvidíme. Myslím, že se to zlepší!

Jaroslav Šimeček, dnes 2+1:
Jardo, dnes pro nás nešťastné utkání, jak bys ho zhodnotil?
No první třetina nebyla vůbec vůbec špatná z našeho pohledu. Potom jsme se nechali zbytečně vylučovat, oni měli dost přesilovek, bylo to rozkouskované, hlavně v té druhé třetině, tam jsme pořád hráli v oslabení. Není to prostě ono.
Tobě zápas a vstup do nového roku vyšel, dal jsi dvě branky a měl si i jednu asistenci. Jak jsi se cítil na ledě?
Dneska to bylo náročné utkání. Hronov hodně bruslí, takže to bylo pořád nahoru dolů. Já jsme rád, že mi tam spadl nějaký gól, protože jsem se trápil doopravdy dlouho. Já osobně jsem se cítil dneska dobře.

-Petr Pracný


29. kolo

Třetiny: 2:1, 1:3, 2:1 – 0:1

Branky a nahrávky: 14. Šimeček (Mical), 15. Stříbrný (Šimeček), 33. Kýhos (Písařík, Procházka), 59. Procházka (Havlůj, Kýhos), 60. Šimeček (Řehoř, Nedrda) – 10. Tyurin (Lavrenov), 30. Sýkora, 33. Lavrenov (Tyurin), 36. Degterev (Tyurin), 45. Teuber, 64. Jirků

MOSTEČTÍ LVI: Čermák (Kubík) – Urbánek Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Nedrda (A), Hoffmann, Šoustek – Kýhos, Písařík, Procházka – Drašar, Řehoř, Mical – Stříbrný, Šimeček, Böhm (A) – Puczek. Trenér: Vladimír Machulda.

HC Wikov Hronov: Nečas (Ševců) – Heligr, Mikulec, Degterev, Kynčl, Sýkora, Exner (C), Romanov – Nazarov, Tyurin, Duchan – Kozák (A), Bucek, Jirků – Lavrenov, Teuber, Matouš (A). Trenér: Martin Táborský.

Textový přenos: Onlajny.com