MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
8. 1. 2022 17:30 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
Vláďo, dnešnímu utkání nechybělo vůbec nic, první dvě třetiny úplně skvělý výkon od obou týmů, třetí třetina, tam došlo trošku k polevení?
My jsme hráli od začátku velmi dobře. Bylo to vyrovnané utkání. Čekalo se, kdo dá první branku. My jsme byli šťastnější. Dvůr otevřel trošku hru a my jsme přidali další branky. Ve třetí třetině jsme do její půlky hráli velice dobře. Ke konci tam byla troška nepozornosti, Dvůr je velmi dobré mužstvo. Využili toho, utkání zdramatizovali. My jsme to nakonec zvládli, takže se myslím, že to bylo zasloužené vítězství.
Koukáte také na tabulku? Přibližujeme se k těm prvním týmům, jsou tam už malé rozdíly a play off se pomalu blíží…
Určitě výsledky sledujeme. Důležité je, abychom hráli svoji hru. Když ji budeme hrát, tak budeme mít dobré i výsledky. Takže říkám, že ostatní výsledky sledujeme, ale důležité je, jak budeme hrát. Když budeme hrát dobře, tak budeme hrát nahoře.
Dvůr Králové jsme porazili v této sezóně poprvé. Je to tedy náznak zlepšených výkonů?
Dvůr Králové má ve svém týmu zkušené hráče, hraje velmi chytře, mají velmi dobré obránce. Každý zápas, který jsme s nimi hráli byl vyrovnaný, vždy ten vítězný gól dali oni, dnes jsme byli my aktivnější a myslím si, že jsme dnes zaslouženě zvítězili.

Vítězslav Nedrda, asistent kapitána:
Dnes jsme viděli nádherný zápas z vaší strany, hlavně ty první dvě třetiny byly skvělé. Jak bys utkání zhodnotil?
Přesně jak si to řekl. Ty první dvě třetiny. Ta první byla podle mě úplně nejlepší, v celé sezóně, byla fakt suprová, ta třetí třetina byla špatná. Táhla se, byla strašně rozkouskovaná. Opět jsme měli hodně vyloučených, což hrálo pro soupeře.
A věřili jste si dnes před zápasem na ně, protože ty první zápasy s nimi byly sice vyrovnané, ale vždy byl šťastnější soupeř?
No jsme spíš jsme nedávali s nimi branky. Protože jsme proti nim v těch třech zápasech dali asi dvě branky. Dneska nám to tam padalo, a to hrálo hlavní roli. Vedli jsme 4:0, a to bylo skvělé.
Ty jsi takový univerzál. Cítíš se lépe v útoku nebo v obraně?
No mně už je to asi jedno, kam mě dají trenéři, tam hraju. V tom útoku se cítím asi o trochu lépe, ale v té obraně si také věřím.

Adam Kubík, dnes 18 let a skvělý výkon:
Adame, nejdříve vše nejlepší k narozeninám.
Děkuji.
Dnes jsi si nadělil k narozeninám vítězství a tři body a hlavně z tvé strany hodně povedený výkon. Jak jsi se cítil v brance?
Cítil jsem se dobře, jsem rád, že to takto dopadlo a že mi kluci hodně pomohli. Krásné narozeniny!
Mohlo to být s nulou, ale Dvůr Králové ve třetí třetině zabral a nedopřál ti ji?
Dvůr je kvalitní tým, umí to hrát. My jsme s nimi letos vyhráli poprvé. Jsme rádi, že to takto dobře pro nás dopadlo.
První tři zápasy jsme s nimi prohráli, řekli jste si něco před utkáním?
Nic speciálního jsme si neříkali, hráli jsme tak, jak vždy a poslední dobou se nám to docela daří.

– Petr Pracný


28. kolo

Třetiny: 1:0, 3:0, 1:3

Branky a nahrávky: 17. Kýhos (Urbánek, Písařík), 28. Mical (Steinocher), 28. Šimeček, 31. Kýhos (Urbánek, Písařík), 60. Kýhos (Procházka, Havlůj) – 45. Kučera (Dušek, Půhoný), 53. Luštinec (Havlas, Matějíček), 57. Kučera

MOSTEČTÍ LVI: Kubík (Kovařík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Šesták, Hoffmann, Fučík – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Nedrda (A), Řehoř, Mical – Stříbrný, Šimeček, Böhm. Trenér: Vladimír Machulda.

HC Dvůr Králové n/L: Brázdil (Marek) – Matějíček (A), Petira, Tondr, Muška, Franc, Vácha – Bláha, Valášek (C), Dvořák – Dušek, Procházka, Luštinec – Půhoný, Ježek, Havlas – Kučera. Trenér: Jiří Zörkler.

Textový přenos: Onlajny.com