MOSTEČTÍ LVI — TJ HC Jablonec nad Nisou

MOSTEČTÍ LVI — TJ HC Jablonec nad Nisou

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
15. 1. 2022 17:30 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
V první třetině jsme nejprve dominovali, po brance jsme se asi uspokojili, byl o přestávku nějaký „kartáč“, protože potom to začalo vše fungovat?
Myslím, že to byl klasický zápas s Jabloncem. Ze začátku začneme, plno šancí, jednoznačně jsme lepší. Potom dostaneme z ničeho nic branku, najednou se sesypeme a prohráváme. Přesně se to stalo dneska. Po první třetině jsem musel trochu zvýšit hlas a potom jsme od druhé třetiny začali hrát svoji hru. Potom jsme dominovali a byl to jednoznačný zápas.
Dnes stříleli branky i obránci a vlastně dnes obránci plnili role úročníků. Jak se zhostil David Šesták dnes role útočníka?
Tak Šesty hraje v útoku, protože vím o tom, že hrál útočníka do nějakého mladšího dorostu, tak jsme ho využili. Jsem rád, že dneska i obránci dali góla, škoda, že Urby (Štěpán Urbánek) nedal hattrick a ještě k tomu desátý gól. Měl by to drahé, ale jsem rád, že se i obránci prosadili, že ty góly dali.
V posledních utkáních se nám začalo dařit, porazili jsme minule do té doby vedoucí Dvůr Králové, vyhráli jsme i v Letňanech. Kouká se na to teď hezky?
Tak pro nás je důležité, že nikdo není zraněný, že jsme pořád kompletní, kromě kluků, kteří chodí do práce pravidelně, že vím dopředu, že budou chybět. Jinak nikdo jiný není zraněný, potom je to na mužstvu hned znát, když jsme kompletní.

Michal Steinocher, dnes dal svoji první branku MOSTECKÉ LVY:
Michale, jak bys zhodnotil dnešní utkání?
Dnešní utkání dopadlo hlavně vítězně, za to jsme rádi, i když tam byly zase nějaké zbytečné fauly, s čímž máme problém posledních pár zápasů. Ale zápas bych zhodnotil kladně, hlavně tři body jsou doma.
Ty jsi dal dneska svůj první gól, jak se zrodil?
Popravdě moc si ani nepamatuji, jak se zrodila celá akce, puk se dostal na Řehyho (Ivan Řehoř), který jel na druhé straně a výborně tam prohodil beka a já už se snažil jen rychle vystřelit na bránu a padlo to tam.
Kolik tě to bude stát do kasy?
No málo to nebude… Nějaká svačinka a finanční pokutka to bude (smích)
A poslední otázka, byl si v Kadani, tam jsi moc vítězství neprožil, teď jsme na vítězné vlně. Jak se v týmu cítíš?
Určitě je to lepší na psychiku i na výkonost, hned se hraje v lepší pohodě, můžu si i víc dovolit. A hlavně to sebevědomí je úplně někde jinde, než když se prohrává

– Petr Pracný


31. kolo

Třetiny: 1:2, 6:2, 2:0

Branky a nahrávky: 4. Urbánek (Procházka, Písařík), 23. Steinocher (Řehoř, Fučík), 27. Procházka (Kýhos, Havlůj), 28. Mical (Stříbrný), 30. Urbánek (Kýhos), 33. Smolka (Mical), 40. Písařík (Procházka, Havlůj), 52. Stříbrný (Böhm, Šesták), 53. Písařík (Kýhos) – 13. Bouřil (Hájek, Had), 20. Patzelt (Kačírek, Brokeš), 21. Jursa (Kačírek, Abraham), 32. Mrkvička (Brokeš)

MOSTEČTÍ LVI: ubík (Kovařík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Havlík, Hoffmann – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Stříbrný, Böhm, Šesták. Trenér: Vladimír Machulda.

TJ HC Jablonec n/N: Krofta – Pavlů (A), Mrkvička (C), Abraham, Tržický, Patzelt, Had, Pilek – Kulda, Jursa, Kačírek – Hájek, Brokeš, Kapička (A) – Plíhal, Bajer, Bouřil. Trenér: Tomáš Plíhal.

Textový přenos: Onlajny.com