MOSTEČTÍ LVI — BK Nová Paka

MOSTEČTÍ LVI — BK Nová Paka

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
22. 1. 2022 17:30 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
Vláďo, dnes pátá výhra v řadě. Do utkán jsme vstoupili skvěle, jak ho zhodnotíš?
My jsme dneska hráli na čtyři pětky, kluci se do toho nemohli úplně dostat. Je vidět, že to neumíme hrát, ale postupem času se to zlepšilo. Důležitá byla branka na 3:1 do šatny a potom jsme to utkání zvládli. Dominovali jsme a až na ten zbytečný závěr, zbytečná vyloučení, tak si myslím, že jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Ve třetí třetině jsme viděli fantastický zákrok – robinzonádu Adama Kubíka. To jsme tady ještě neviděli?
Tak myslím si, že tam byli možná dvě rybičky, hned dostal přezdívku Plánička, ale výborné zákroky, perfektní zákroky dva.

Josef Stříbrný, dne 1+3:
Pepo, utkání jsme začali dobře, jak ho zhodnotíš?
Zhodnotím ho tak, že po dlouhé době jsme hráli na čtyři lajny, což je úplně jiná hra než na tři lajny, měli jsme tam nějaká špatná oslabení, já se nedostanu do hry. Naštěstí jsme dali dva góly, pak jsme zase polevili, to je naše klasika, ale říkám Chick (Adam Kubík) výborně chytal.
Měl tam skvělé zákroky, hlavně ta robinzonáda zaujala, trenér říkal, že si vysloužil přezdívku Plánička?
Jo, my mu to určitě vystřihneme, on si to dá doma do rámečku…
Pro tebe dnes 1+3, vaše lajna byla dnes střelecky nejúspěšnější. Jak se ti hrálo?
Tak hrálo se mi dobře. Se Šimim (Jaroslav Šimeček) jsme hráli spolu už od malička, takže na toho jsme zvyklí a Víťa je silný hráč, bojovník, umí dát góla. Já si myslí, že dobrý, máme tady takový tým, že je jedno s kým hrajete v lajně. Vždycky si to dokážete s někým strčit.
Proč jsou ty zápasy s Novou Pakou takové vyhrocené?
Já nevím, ti zahraniční hráči jsou nějací podráždění. Je to zvláštní, že jsou vyhrocené ty zápasy s nimi, protože s ostatními týmy je to v pohodě. Nevím, ještě s nimi hrajeme asi jednou, tak uvidíme.

– Petr Pracný


33. kolo

Třetiny: 2:1, 1:0, 4:1

Branky a nahrávky: 1. Smolka (Mical, Šesták), 3. Písařík (Kýhos), 39. Nedrda (Šimeček, Stříbrný), 43. Stříbrný (Řehoř), 54. Řehoř (Smolka), 55. Nedrda (Šimeček, Stříbrný), 59. Böhm (Stříbrný, Písařík) – 16. Leder (Najman), 60. Rozanov (Popov)

MOSTEČTÍ LVI: Kubík (Hosnedl) – Urbánek, Havlůj (C), Šesták, Fučík, Steinocher, Hoffmann – Kýho (A), Písařík, Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Stříbrný, Šimeček, Nedrda (A) – Böhm, Dohnal, Drašar. Trenér: Vladimír Machulda.

BK Nová Paka: Krinwald (Ševců) – Jonáš, Eklund, Suvorov (C), Najman, Komarov, Leder – Kerekanič (A), Dvořák (A), Krsek – Malík, Parshakov, Popov – Poppel, Rozanov, Foerster. Trenér: Pavel Fedulov.

Textový přenos: Onlajny.com