MOSTEČTÍ LVI — HC Letci Letňany

MOSTEČTÍ LVI — HC Letci Letňany

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
9. 2. 2022 18:00 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
Dnes jsme viděli bojovné utkání druhého celku s prvním. Jak by s ho zhodnotil?
Dnešní utkání si myslím, že bylo z obou stran dobré. Letňany chtěly hrát hokej, a to se hraje o hodně lépe, vždycky. Začali jsme na čtyři lajny, pak se bohužel zranil Draši (David Drašar), hru jsme přeskupili na tři lajny. Ta hra se potom ještě zlepšila. Škoda, že jsme ve druhé třetině, na jejím konci, dostali zbytečný gól na 3:2. Ve třetí třetině, to je každý zápas, máme zbytečné vyloučení. Potom nás to stojí zbytečně moc sil. Myslím si ale, že to bylo perfektně odbojované utkání a velmi důležité tři body.
Co říkáš na výkon Lukáše Hosnedla, ten dnes podal fantastický výkon?
Tak Hosi, vím jak chytá, byl delší dobu zraněný. Po konzultaci už je stoprocentně připravený, takže dneska šel chytat a chytal perfektně.
Další utkání nás čeká již zítra v Bílině, jaká bude sestava?
No tak zítra bude chybět Pavel Smolka, který je v práci, jinak budeme v tom složení, co jsme byli dneska. Pro kluky je to samozřejmě těžší, ráno musí do práce, neodpočinou si, ale myslím si, že budou zítra připraveni a je důležité, abychom v Bílině bodovali.

Lukáš Hosnedl, hrdina dnešního duelu, poprvé chytal po zranění:
Dneska jsme viděli krásné bojovné utkání, jak bys ho zhodnotil?
Pro mě je důležité, že jsem šel po dvou měsících do ostrého zápasu. Jsem rád, že jsme to zvládli, máme výhru a já, že jsem klukům pomohl po té pauze a nemohl jsem si přát lepší start než porazit doma první celek tabulky.
Po zranění jsi tedy v plné kondici, cítíš se dobře?
Ano, cítím se dobře. Už je to za mnou, takže teď doufám, že budeme pilovat formu na play off a tam to bude gradovat.
Ve třetí třetině jsi předvedl jeden akrobatický zákrok, který vyčníval.
Tak bolelo to na žebra. Tam každý, kdo mohl, tak skákal do střel, nikdo nechtěl dostat branku, včetně mě, a jsem rád, že jsme to zvládli. Bylo tam spoustu zablokovaných střel, za což děkuji klukům a říkám, super výhra dneska!
Prochází kustod Dan Šoustek. Tak měl dneska i čerstvě nabroušeno…
Odpověď Lukáše Hosnedla: Nic moc!

– Petr Pracný


37. kolo

Třetiny: 1:1, 2:1, 1:0

Branky a nahrávky: 1. Smolka (Mical, Řehoř), 28. Šimeček (Nedrda, Böhm), 35. Písařík (Procházka, Havlůj), 60. Stříbrný (Šimeček) – 2. Hozák (Arnošt, Wojnar), 40. Kellerstein (Hlaváč, Kastner)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Nedrda (A), Hoffmann – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Šimeček, Stříbrný, Drašar – Böhm, Dohnal, Kysela. Trenér: Machulda.

HC Letci Letňany: Kopřiva (Zeithamel) – Zedek, Kolařík, Straka, Chalupa, Šána, Fiala – Hlaváč (A), Vacín, Turek – Kellerstein, Řepík, Pejchal – Kropáček, Hozák (C), Hrala – Arnošt, Kastner, Wojnar – Hasil. Trenér: Nedvěd.

Textový přenos: Onlajny.com