MOSTEČTÍ LVI — Draci Bílina

MOSTEČTÍ LVI — Draci Bílina

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
16. 2. 2022 18:00 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Vladimír Machulda, trenér:
Vláďo, co říct k dnešnímu zápasu?
Dnešní zápas nech zhodnotit hráče, nemám k tomu co říct.

Jiří Hoffmann, autor branky na 5:0:
Dneska pro nás hodně povedené utkání, jak bys ho zhodnotil?
No první lajna měla výborný nástup do zápasu, tam dali hned tři branky, to bylo super. Já jsme zas tak dobrý vstup do zápasu neměl, udělal jsem tam ze začátku dost chyb, naštěstí mi kluci pomohli a nějak se to zlepšilo. Celkový výkon týmu byl dobrý.
Dneska jsi dal branku. Jak se to seběhlo?
Dostal jsem tam nahrávku na mantinel od Pepy Stříbrného, koukal jsem, komu bych to nahrál, nikdo tam nebyl, u brankáře také ne, tak jsem si řekl, že to zkusím a ono se to povedlo.
Bílině jste odčinili ten nepovedený zápas. Proč se nepodařilo vyhrát v Bílině? (pozn. red. nepřijel autobus a hráči se do Bíliny dostali těsně na rozbruslení)
Těžko říct, zápas nám tam moc nesedl, nepodali jsme tak dobrý výkon, nevraceli jsme se. Nebylo to ono. Dneska už to vypadalo lépe, všichni se vraceli. Až na tu poslední třetinu, to už bylo takové volnější, vzhledem k výsledku.
Byla na vás znát únava po vydařeném zápasu s Letňany? To byl výborný zápas.
Ano, určitě to ovlivnilo ten výsledek v Bílině, měli jsme těžký zápas s Letňany.

Vojtěch Kysela, dnes dvě branky:
Pro tebe povedené utkání, dvě branky. Jak se ti hrálo?
Tak dneska se hrálo všem dobře, zápas se nám vydařil, výsledek tomu odpovídá. Mně osobně se taky hrálo skvěle, jsem rád, že dostávám hodně prostoru. Jsme rádi za tři body.
Co táta? Vím, že chodí každý zápas, radíš se s ním?
Tak táta mi dává rady celý život, ale čím jsem starší, tím jsem zkušenější a spíš to spolu konzultujeme jako rovný s rovným. Není to tak, že by na mě řval, jak to mám hrát. Tak to není. Ale rady mi dává neustále, to ano.
Vrátil jsi se z Ameriky. Co ti to angažmá v Americe dalo?
Určitě mi to dalo hodně do rychlosti, protože v té Americe se hraje na užším kluzišti. Musel jsem si tam zvykat na takový rychlejší styl hokeje, musel jsem se osamostatnit, naučit se jazyk a myslím si, že to je rozhodně dobrá zkušenost.

– Petr Pracný


39. kolo

Třetiny: 3:0, 5:0, 6:3

Branky a nahrávky: 1. Písařík (Kýhos, Procházka), 3. Kýhos (Písařík), 5. Procházka (Kýhos, Písařík), 23. Písařík (Urbánek), 29. Hoffmann (Stříbrný, Nedrda), 37. Kysela (Fučík, Řehoř), 38. Šimeček (Stříbrný), 40. Kysela (Řehoř, Steinocher), 44. Urbánek, 46. Stříbrný (Šimeček, Böhm), 48. Šimeček (Stříbrný), 50. Kýhos, 55. Dohnal (Řehoř), 57. Urbánek (Procházka, Písařík) – 42. Daniel (Šefl), 52. Romanov, 56. Čermák (Nerad)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Nedrda (A), Hoffmann – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Kysela, Řehoř, Dohnal – Stříbrný, Šimeček, Böhm. Trenér: Vladimír Machulda.

Draci Bílina: Mikhailov (Kuchař) – Kučera, Druxa, Urban (C), Rubleu, Nerad, Šefl, Klatt – Zdeněk, Čermák, Kubinčák (A) – Mašek (A), Delmarche, Kolíček – Romanov, Fábry, Daniel – Konášek, Uher. Trenér: Miroslav Kanis.

Textový přenos: Onlajny.com