MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
26. 2. 2022 17:30 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

Play-off Sever 2021/22
na 4 vítězná utkání
1. kolo: úterý 1. 3. 2022 Dvůr Králové n/L
2. kolo: čtvrtek 3. 3. 2022 A-BENET Aréna, Most
3. kolo: sobota 5. 3. 2022 Dvůr Králové n/L
4. kolo: pondělí 7. 3. 2022 A-BENET Aréna, Most
*5. kolo: středa 9. 3. 2022 Dvůr Králové n/L
*6. kolo: pátek 11. 3. 2022 A-BENET Aréna, Most
*7. kolo: neděle 13. 3. 2022 Dvůr Králové n/L


Vladimír Machulda, trenér:
Vláďo, s Dvorem se nám v letošní sezóně moc nedaří. Čím si to vysvětluješ?
Tak Dvůr má velmi zkušené mužstvo, špatně se na ně hraje, i když si myslím, že ty letošní zápasy… Dokážeme si vytvořit šance, ale neproměňujeme je, mají zkušené beky, kteří v tom brankovém prostoru umí ten kotouč odehrát nebo z toho vyjet. Důležité je, že si ty šance vytváříme a když v tom budeme pokračovat, tak budeme mít i štěstí, které se obrátí k nám a budeme dávat branky.
V úterý začínáme na jejich ledě, bude ještě nějaká speciální příprava?
My si v pondělí sedneme, ukážeme si něco na videu. Myslím si, že víme, jak ten Dvůr hraje. Myslím si, že ta série bude vyrovnaná, že ji zvládneme a půjdeme dál.
Kádr není kompletní, máme nějaké hráče zraněné, někteří jsou v práci, máš nějaký příslib před play-off?
Tak každý je trochu obouchaný. Tento systém play-off se mi osobně líbí, ale v této soutěži, kdy každý chodí do práce to není úplně ideální, ale ty týmy to mají na obou stranách stejné, musíme se s tím nějak poprat. Věřím tomu, že i těm klukům vyjdou v práci vstříc, a že s tímto nebude problém. Je to dané a musíme se s tím zkrátka poprat.

Ivan Řehoř, dnes 0+1:
Dnešní zápas byl generálkou před play-off, se kterým se utkáme v úterý, co nám zápas ukázal?
Je to těžký soupeř, snaží se hrát hokej, jako my. Není to žádná plácaná, takže budou rozhodovat šikovnosti v obou týmech. Prostě těžký zápas, play-off nebude nic jednoduchého. Bude rozhodovat každá chyba.
S Dvorem máme letos zápornou bilanci, budete se nějak na něj připravovat?
Nemyslím si. Každý s kluků tady ví, v čem je silný, zná ty svoje přednosti, takže se na to musíme připravit. V pondělí se podíváme na nějaké video, říkali trenéři a už se nedá no toto moc natrénovat.
Máte v týmu i nějaká zranění, pomůže někdo na play-off?
Tak Písa (Pavel Písařík) snad bude na play-off dobrej, Draši (David Drašar) říkal, že už snad nenaskočí, ale Písa by snad měl už být, tak bychom mohli být kompletní.

Tak hodně úspěchů v play-off, kluci!!!

– Petr Pracný


42. kolo

Třetiny: 0:3, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 25. Mical (Řehoř, Steinocher), 48. Böhm (Hoffmann) – 1. Dvořák (Kučera, Dvořák), 10. Luštinec, 15. Dušek (Půhoný, Petira), 60. Tondr

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Šesták, Hoffmann – Stříbrný, Kýhos (A), Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Kysela, Böhm, Nedrda (A) – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda.

HC Dvůr Králové n. Labem: Brázdil (Kozák) – Matějíček (C), Petira, Tondr, Muška, Franc, Voňka – Luštinec, Dvořák Jar., Dvořák Jan – Dušek, Procházka, Kučera – Půhoný, Ježek, Havlas – Valášek (A). Trenér: Jiří Zörkler.

Textový přenosOnlajny.com