MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
3. 3. 2022 18:00 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

2. kolo Play-off Sever 2021/22
na 4 vítězné zápasy

Stav série: 1:1

Vladimír Machulda, trenér:
Dneska jsme srovnali sérii povedeným výkonem. Co k utkání říct?
Tak dneska povedený výkon od všech. Šli jsme za vítězstvím. Ve druhé třetině jsme tam chvíli přestali hrát, soupeř toho hned využil, snížil, ale třetí třetinu jsme nastoupili perfektně připravení a ten zápas jsme dotáhli do vítězného konce.
Dnes jsme nepředvedli ani moc chyb, kluci se výborně doplňovali. V sobotu jedeme opět do Dvora. Sestava bude stejná?
Říkám, dneska jsme hráli dobře, dodržovali jsme vše, tak jak jsme měli. Eliminovali jsme silné stránky Dvora naší hrou, musíme se připravit na další zápas. Sestava bude pravděpodobně stejná nebo podobná. Pojede ještě Pavel Smolka, takže budeme vlastně kompletní. Musíme hrát stejně jako dneska a pokusíme se tam zvítězit.

David Šesták, dnes 1+0:
Davide dnes první zápas play-off na domácím ledě. Docela se nám povedl, ne?
Já bych řekl, že dnešní zápas byl za výbornou! Makali jsme jako tým, šli jsme do toho naplno. Musíme to přenést do dalšího zápasu.
Dali jsme dvě branky v oslabení. Jak se zrodila ta tvoje?
Tam Víťa (Vítězslav Nedrda) vyhrál buly, čistou, napřed jsem váhal, jestli vůbec pojedu dopředu, pak jsem to nakopl, dal to na Stříbra (Josef Stříbrný), no a nějak se to tam domlátilo.
Co další zápas ve Dvoře?
Jedeme tam snad ve stejné sestavě, nevím, jak jsou na tom hasiči, ale myslím, že máme stejnou sestavu. A o to líp, myslím, že si to dneska sedlo a fakt jenom to přenést k nim.
Takže tam jedeme vyhrát?
Takže tam jedeme vyhrát!!!

Roman Fučík, opora zadních řad:
Dneska se zápas povedl. Jak jsi ho viděl ty?
Řekli jsme si nějaké věci v kabině, celou dobu jsme to dodržovali, dobře jsme bránili, kluci do toho dali všechno, takže zápas hezký, myslím.
Ty jsi tam měl dneska dost střel, ve druhé a třetí třetině si si tam otevřel střelnici, pálil si jako u Verdunu?
No Řehy (Ivan Řehoř) začal konečně vyhrávat nějaké buly, takže se to tam povedlo několikrát dát. Ale nepadl gól…
Dvůr je pro nás nepříjemný soupeř, v letošní sezóně jsme ho porazili pouze jednou, co jste si vlastně řekli v kabině?
Hlavně musíme bránit, nesmíme je nechat útočit, rozehrávat. Musíme uzavřít střední pásmo a jim se potom hraje blbě. Hrát svoji hru, neodstupovat, hlavně nelítat tam zbytečně, prostě držet si svoje pozice.

– Petr Pracný


Třetiny: 4:1, 2:2, 0:0

Branky a nahrávky: 2. Řehoř (Mical, Nedrda), 4. Mical (Nedrda, Šesták), 12. Šimeček, 20. Kýhos, 26. Písařík (Kýhos), 29. Šesták (Stříbrný, Nedrda) – 2. J (Muška, Kučera), 27. Procházka (Voňka), 38. Kučera (Bláha, Dvořák)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Šesták, Hoffmann – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Nedrda, Mical, Řehoř – Stříbrný, Šimeček, Böhm – Kysela, Svoboda. Trenér: Vladimír Machulda.

HC Dvůr Králové n. Labem: Brázdil (Hradiský) – Muška, Matějíček, Franc, Vašíček (C), Petira, Voňka, Tondr – Bláha, Havlas, Půhoný (A) – Dvořák Jar., Dušek, Luštinec – Dvořák Jan, Ježek, Kučera – Valášek (A), Procházka. Trenér: Jiří Zörkler.

Textový přenosOnlajny.com