MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

MOSTEČTÍ LVI — HC Dvůr Králové n. Labem

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
7. 3. 2022 18:00 2. liga 2021/2022 A-BENET Arena

Report

4. kolo Play-off Sever 2021/22
na 4 vítězné zápasy

Stav série: 2:2

Vladimír Machulda, trenér:
Dneska hodně těžké utkání, zápas jsme dohráli se čtyřmi obránci, jak ho zhodnotíš?
Tak utkání bylo těžké. Play-off zápas. Rozhodovalo, kdo dá první gól a od toho by se to utkání vyvíjelo. Bohužel, nějaké šance jsme měli, neproměnili jsme je. Ve třetí třetině jsme branku dostali my a už se to proti takovému soupeři těžko otáčí. Myslím si, že dneska jsme neměli ani takovou sílu, takový ten tlak do brány, jako v minulých zápasech. Musíme si odpočinout a pokračovat příště.
Ve středu jedeme znova do Dvora. Máš jasno o složení obrany?
Tak uvidíme zítra, trochu si odpočineme, uvidíme, jak na tom budou kluci. Postavíme mužstvo tak, abychom vyhráli!

Po prohraném zápase se nikomu moc mluvit nikdy nechce. Vybral jsem si tedy Jaroslava Šimečka. Krásné gesto od týmu. Všichni kluci stáli při něm. Je hezké vidět, že tým drží pohromadě!

Jardo dohrávali jsme se čtyřmi obránci. Co o utkání rozhodlo?
Bylo klíčové, že se nám zranili dva klíčoví obránci, dohrávali jsme tedy pouze na čtyři obránce, což bylo náročné. Čtvrtý zápas v sedmi dnech je už prostě hodně a ty síly ubývají. Myslím  si, že jsme na ně měli víc vlétnout. My jsme hráli doma a určovat tempo hry máme my. Měli jsme si k tomu říct něco víc před zápasem. Uvidíme, co bude příští zápas.
Ve středu jedeme do Dvora. Co nás čeká?
Cíl je jasný, jedeme tam vyhrát! A přivézt výhru domů. Bude to tam hodně těžké. Zítra potrénujeme a připravíme se na to!

– Petr Pracný


Třetiny: 0:0, 0:0, 0:3

Branky a nahrávky: 42. Dušek (Půhoný, Petira), 59. Procházka, 60. Procházka (Franc)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Šesták, Hoffmann – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Kysela, Mical, Řehoř – Stříbrný, Šimeček, Böhm – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda.

HC Dvůr Králové n. Labem:
Brázdil (Marek) – Vašíček (C), Tondr, Petira, Matějíček, Muška, Franc, Voňka, – Dušek, Kučera, Dovřák Jaroslav – Bláha, Dvořák Jan, Procházka – Luštinec, Půhoný (A), Ježek – Havlas, Valášek (A). Trenér: Jiří Zörkler.

Textový přenosOnlajny.com