MOSTEČTÍ LVI — HC Děčín

MOSTEČTÍ LVI — HC Děčín

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
28. 9. 2022 18:00 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

Petr Rosol, trenér domácích:
Petře, dneska dramatický zápas, trenérům musely přibýt šediny?
My jsme říkali s Vláďou (Vladimír Kýhos starší), že hráči chtějí, abychom dostali infarkt. Ale abych se vrátil k tomu zápasu, První třetina byla špatná, hodně špatná. Po té první třetině jsme si něco řekli a potom, až na ten závěr, ty dvě třetiny byly parádní a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli.

Do třetí třetiny jste udělali změny v sestavě, to asi zabralo?
Ano, tam jsme prohodili dvě křídla, Josefa Stříbrného s Vojtěchem Kyselou a posledních deset minut jsme to stáhli na tři lajny. Dneska jsme hráli výjimečně na čtyři, protože jsme byli všichni. Myslím si, že na tom vítězství měli všichni zásluhu a jsme rádi, že to takto dopadlo.
Co říci k výkonu Lukáše Hosnedla?
No nechci to zakřiknout, ale to je jako každý zápas. Chytá prostě fantasticky.

Lukáš Hosnedl, dnes Hosinátor, kouzelník v brance a hrdina dnešního zápasu:
Lukáši, z tvého pohledu asi zápas o nervy, jak bys ho zhodnotil?
Tak zatím se nám nedaří ty vstupy do zápasů. První třetina je vždycky taková, že se do toho dostáváme, takže je tam tlak na to, abychom neinkasovali a pořád v tom zápase byli. A potom, no bylo to prostě derby se vším všudy, byly nervy, tekly nervy, i mně osobně. Takže jsem spokojený s tím výsledkem.

Ty jsi tam dneska předvedl několik fantastických, akrobatických zákroků?
Samozřejmě se snažím chytat do poslední chvíle, prostě do chvíle, než rozhodčí pískne a je ve hře. Zase na druhou stranu, teď mám takové období, že snad kdyby byla venku bouřka, tak mě trefí i blesk, takže já jsem jenom rád a doufám, že mi to vydrží co nejdéle.


3. kolo

Třetiny: 0:1, 3:2, 3:1

Branky a nahrávky: 24. Šimeček (Havlůj, Urbánek), 28. Procházka (Smolka), 31. Smolka (Kýhos, Procházka), 41. Stříbrný (Písařík, Havlůj), 52. Böhm (Stříbrný), 60. Řehoř – 13. Charvát (Travníček, Tůma), 26. Brož, 32. Volráb (Kuchynka), 59. Tůma (Nezbeda, Trávníček)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Fučík, Kroupa, Urban, Hofmann – Kysela, Písařík, Böhm (Aú – Smolka, Kýhos (A), Procházka – Zdeněk, Řehoř, Mical – Stříbrný, Šimeček, Nedrda.
Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol.

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Brož, Košař, Charvát, Kučera, Loukota (A), Starý – Trávníček (C), Faigl, D. Tůma – Zajan (A), T. Nezbeda, L. Nezbeda – Kuchynka, Volráb, Macek – J. Tůma.
Trenér: Tomáš Mareš.

Textový přenos: Onlajny