MOSTEČTÍ LVI — HC Klatovy

MOSTEČTÍ LVI — HC Klatovy

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
12. 10. 2022 18:00 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

🦁Petr Rosol, trenér:

💭Petře, jak bys zhodnotil dnešní zápas?
Tak samozřejmě, dobré jsou tři body, ale ten výkon, hlavně dozadu, nebyl takový. Hráli jsme nezodpovědně, dělali jsme spoustu chyb, zbytečné vyloučení jsme měli. To určitě nebylo dobré.

💭Tak hostující tým si vyšlápl venku i na silné Ústí nad Labem, tak určitě to outsideři nebudou…
Tak určitě to žádní nazdárkové nebyli, oni do předu byli docela šikovní, ale my jsme jim k tomu docela pomohli, ty góly jsme jim darovali. Máme zbytečně moc vyloučených, dvakrát jsme byli venku za zašlapování puku, nebo zbytečné fauly, kterými soupeře dostáváte do hry. Z toho se musíme příště ponaučit, musíme se toho vyvarovat, protože to potom může prohrávat zápasy.

💭Tak dneska utkání rozhodl Jakub Procházka…
On tu střelu má, to víme, zaplať pánbůh, že mu to tam spadlo.

🦁Jakub Procházka, dnes 4+1:
💭Jakube, dneska ti tam spadlo všechno, na co si sáhnul. Jak se ti hrálo?
Jo, tak bylo to dobré, máš pravdu, padlo tam skoro všechno, ještě na poslední střídání jsem tam mohl dát góla, docela nám to klapalo v lajně s Kejhákem (Vladimír Kýhos ml) a se Smolym dneska.

💭S Kejhákem vám to klape už delší dobu ne?
Jasně, to je zkušený hráč, už toho máme společně něco odehráno, takže víme co čekat od sebe.

💭Tak teď jsi utekl v kanadském bodování celému týmu. Co přispěješ do pokladny za čtyři kousky?
Tak bude tam určitě nějaké svačina, nebo něco se tam zaplatí.

-Petr Pracný


7. kolo

Třetiny: 3:1, 2:1, 2:2

Branky a nahrávky: 4. Procházka (Kroupa, Kýhos), 9. Procházka (Kýhos, Steinocher), 15. Procházka (Kýhos, Kroupa), 26. Böhm (Drašar, Písařík), 38. Smolka (Urbánek, Procházka), 43. Procházka (Kýhos), 50. Drašar (Böhm, Havlůj) – 6. Beránek (Kolář, Roubal), 22. Kaiser (Ženíšek, Kvasnička), 45. Kvasnička (Kosnar, Pánek), 58. Čech (Kaiser, Beníšek)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Kroupa, Fučík, Šesták, Hofmann – Drašar, Písařík, Böhm (A) – Smolka, Kýhos (A), Procházka – Urban, Kysela, Mical. Trenér: Vladimír Kýhos st., Petr Rosol.

HC Klatovy: Bočan (Mečl) – , Zich (A), Vajner, Pánek, Kovářík, Vitaloš, Houdek – Roubal (C), Kolář, Beránek – Kosnar, Čech, Kaiser – Ženíšek (A), Matoušek, Kvasnička – Beníšek. Trenér: Michal Straka.

Textový přenos: Onlajny

Live stream: CzechIceHockey.tv