MOSTEČTÍ LVI — IHC Králové Písek

MOSTEČTÍ LVI — IHC Králové Písek

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
26. 10. 2022 18:00 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

11. kolo

Třetiny: 1:0, 2:1, 0:2 – 0:0

Branky a nahrávky: 7. Písařík (Procházka, Kýhos), 26. Drašar (Urban, Urbánek), 31. Procházka (Písařík), rozh. náj. Kýhos – 27. Cháb (Hollar, Brož), 43. Cháb (Hollar), 58. Radoš (Prášek, Volf)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Šesták, Fučík, Steinocher, Urban, Hofmann – Böhm (A), Řehoř, Stříbrný – Písařík, Kýhos (A), Procházka – Mical, Nedrda, Drašar – Zdeněk. Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol.

IHC Králové Písek: Kříž (Novák) – Radoš (A), Hanus (A), Novák, Kurfürst, Turek, Dudáček – Novotný, Prášek, Volf (C) – Bednařík, Matiášek, Pouzar – Hollar, Koupal – Brož, Cháb, Macháček. Trenér: Tomáš Matušík.

Textový přenos: Onlajny

Live stream: CzechIceHockey.tv


POZÁPASOVÉ ROZHOVORY
🦁 Marek Pinc, asistent trenéra:
🗨️ Marku, jak zhodnotíš dnešní zápas z pohledu trenéra?
My jsme věděli, že Písek dobře bruslí, dobře napadá. No a když zhodnotím ten zápas, tak nakonec zlatý dva body, protože Písek hrál doopravdy dobře a v některých fázích nás i přehrával, musíme poděkovat jenom Hosimu (Lukášovi Hosnedlovi) za ty dva body. Musíme to zlepšit, hlavně tu obrannou činnost.
🗨️ Co říct k té naší nedisciplinovanosti?
My tohle máme vlastně každý zápas, protože my máme každý zápas sedm, deset vyloučených, to je strašně moc, ale říkám, dneska zlaté dva body, protože si myslím, že jsme si to úplně nezasloužili.
🗨️ V závěru už asi došly síly…
Říkali to i kluci v kabině, že jsme si koledovali celou tu třetí třetinu, nakonec nám to srovnali na 3:3 a zaplať pánbůh, že jsme alespoň na ty nájezdy vyhráli.

🦁 Tomáš Urban, univerzál, dnes obránce domácích:
🗨️ Tomáši, do utkání jsme sice vstoupili lépe, ale jak bys utkání zhodnotil?
Je pravda, že jsme tam vstoupili lépe než ty poslední zápasy, ale pořád to není ono, pořád to není to, co bychom chtěli hrát, říkali jsme si, že budeme hrát jednoduše, nejde nám to. Máme tady spoustu šikovných hráčů, kteří potřebují hrát víc na puku, nejde nám to udržet se v té útočné třetině, nějak to tam zamotat, viz dneska ta třetí třetina… To můžeme líbat Hosimu …. Jsme rádi, že máme alespoň ty dva body, že je alespoň máme, protože jsme v té třetí třetině lítali úplně jak děti bez domova. Hlavně děláme chyby u nás na modré čáře, nedostáváme puky ze třetiny a okamžitě se to valí na nás zpátky. Říkám, musíme se nějak dostat do jednodušší hry, chytit se nějakého jednoduššího zápasu. Tady ale není jednodušší zápas, prostě momentu, který nás zvedne a budeme hrát lépe. Ten tým tady je, tady je prostě strašně silný tým, jsou tady šikovní hráči, jsou tady hráči, kteří umí hrát fyzicky. Tady prostě síla je, ale musíme to skloubit, musíme to dát dohromady.
🗨️ Tak určitě to bylo i tou naší nedisciplinovaností, kdy nám ve třetí třetině došly síly, kdy to potom bylo i vidět…
To je pravda, říkali jsme si, že musíme hrát v pěti, hráli jsme pořád ve čtyřech, v oslabeních, tím jsme jim dávali hodně šance. Oni hráli přesilovky strašně jednoduše, na beky, střela, měli hrozně moc střel, takže říkám Hosi nás tam podržel v té bráně.
🗨️ Ty jsi tam ve třetí třetině při tom jednom oslabení frnknul a nadvakrát jsi to tam dorážel…
Otevřelo se to tam přede mnou a já jsem jenom čekal, pozdržel jsem čas, vystřelil jsem a potom to dorazil. Dneska se mi nehrálo úplně špatně, ale jak říkám, musíme se od něčeho odrazit a budu se opakovat, tým tady na to je, síla taky, musíme to skloubit a musí si to sednout. Věřím, že nějaké období, kdy uděláme sérii dobrých zápasů a posbíráme body přijde. S tím jsem si stoprocentně jistý.


PREVIEW
Druhá hokejová liga nám pokračuje 11. kolem. Proti sobě se utkají týmy MOSTEČTÍ LVI a IHC Králové Písek. Hostům v tabulce patří deváté místo. MOSTEČTÍ LVI okupují zatím sedmé místo. Očekáváme boj, protože LVI chtějí po sérii neúspěchů vyhrát. Kdo však vyhraje, bude záležet na tom, kdo bude mít po vítězství větší hlad. Lze očekávat vyrovnaný souboj. Přijďte se podívat.

👑Hosté si v posledním zápase v sobotu smlsli nad Hronovem a čepovali desítku. Jak tedy vypadaly předchozí zápasy hostujícího týmu?
16. 10. 2022 Hokej Ústí nad Labem s.r.o. – IHC Králové Písek 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
19. 10. 2022 SHC Klatovy – IHC Králové Písek 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
22. 10. 2022 IHC Králové Písek – HC Wikov Hronov 10:4 (5:1, 3:2, 2:1)

Kanadské bodování IHC Písek:
Lukáš Prášek 15 bodů (8+7)
Lukáš Volf 15 bodů (6+9)
Jan Matiášek 12 bodů (3+9)

🦁MOSTEČTÍ LVI již doma nejsou stoprocentní. V sobotu dostali lekci od hostů z Ústí nad Labem. Ovšem tento zápas musí domácí hráči hodit za hlavu a máknout.
15. 10. 2022 HC Řisuty – MOSTEČTÍ LVI 7:4 (2:2, 3:1, 2:1)
19. 10. 2022 HC Tábor – MOSTEČTÍ LVI 7:2 (3:0, 3:2, 1:0)
22. 10. 2022 MOSTEČTÍ LVI – Hokej Ústí nad Labem s.r.o. 1:7 (0:2, 0:4, 1:1)

Kanadské bodování domácího týmu MOSTEČTÍ LVI:
Jakub Procházka 12 bodů (9+3)
Vladimír Kýhos 11 bodů (1+10)
Milan Böhm 9 bodů (5+4)