MOSTEČTÍ LVI — HC Stadion Vrchlabí

MOSTEČTÍ LVI — HC Stadion Vrchlabí

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
5. 11. 2022 17:30 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

14. kolo

Třetiny: 2:2, 1:3, 1:1

Branky a nahrávky: 3. Písařík (Kýhos, Šesták), 4. Smolka (Řehoř, Havlůj), 39. Böhm (Zdeněk), 47. Písařík (Procházka, Steinocher) – 7. Horáček (Krsek, Chrtek), 16. Duran (Chalupa, Chrtek), 30. Bláha (Cerman, Perička), 36. Krsek (Horáček, Tatar), 38. Šedivý (Šlaicher), 60. Chalupa (Šedivý, Bendík)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Šoustek, Havlůj (C), Steinocher, Šesták, Urban, Havlík, Hofmann – Mical, Řehoř, Smolka – Písařík, Kýhos (A), Procházka – Böhm, Zdeněk, Drašar – Stříbrný. Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol.

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Štembera, Horáček, Kerekanič, Bendík (A), Kynčl, Duran, Perička, Kozák – Chrtek, Krsek, Urban (C) – Cerman, Tatar, Chalupa – Jirků, Bláha (A), Šedivý – Šlaicher. Trenér: Tomáš Jirků.

Textový přenos: Onlajny

Live stream: CzechIceHockey.tv


ROZHOVORY
🦁 Vladimír Kýhos, trenér:
🗨️ Vláďo, jak bys zhodnotil dnešní utkání?
No tak my jsme do toho zápasu dneska dobře vstoupili. My jako trenéři jsme po dlouhé době byli spokojeni s tím výkonem. Dneska už to vypadalo trošku jako hokej. Dneska jsme si myslím vybrali takovou tu smůlu, kdy nám tam padly dvě branky, které byly vyražené od golmana a trefilo to nějakého hráče- Hosté se tím pádem dostali do vedení. My jsme se to ještě ve třetí třetině snažili stáhnout, ale nebylo nám přáno. Těch šancí jsme tam měli dost, ale bohužel.

🗨️ Ve třetí třetině jsme měli tlak, tam měli hosté snad jen dvě střely, přesto to nevyšlo. Dostali jsme branku při powerplay..
To je powerplay. My to tam špatně nahodili, oni se k tomu puku dostali, ten hráč byl nabruslený. Jak říkám, je to škoda. Dneska jsme těm klukům řekli, že jsme byli spokojení s tou hrou. Protože některé ty předchozí zápasy moc jako hokej nevypadalo. Samozřejmě jsme smutní z toho, že nemáme body, ale myslím si, že když budeme pokračovat v těchto výkonech, že se k nám trošku to štěstí otočí, že začneme bodovat.

🗨️ Ve středu jedeme na led silného Chomutova, v sobotu nás čeká Jablonec…
V Chomutově to bude těžký zápas, v sobotu je Jablonec a poté začínáme druhou polovinu. Tak uvidíme.

🦁 Daniel Šoustek, obránce:
🗨️ Dane, kde se podle tebe utkání zlomilo?
Tak já si myslím, že jsme hráli celý zápas dobře, potom jsme dosgtali dva smolný góly, které byly vlastní. No a potom nám chybělo štěstíčko.

🗨️ Ve třetí třetině jsme měli územní převahu, spoustu šancí, proč se to nepovedlo?
Já si myslím, že nám doopravdy chybělo to štěstíčko. Nebyli jsme připravení na dorážky a navíc to dneska nelepilo. Zápas to byl dobrej, akce byly, šance byly, ale bohužel. To je hokej.

🗨️ Jaký byl pro tebe přechod mezi juniorským a seniorským hokejem? Zvládáš to velmi dobře…
Tak skok je to veliký. Je to hrozně silový hokej. Ti kluci to mají nahraný, ví. jak to hrát. Je tam doopravdy velký silový rozdíl, ne tak rychlostní. V té síle je to doopravdy znát. Chlapi makají od rána do večera, potom se to tady projeví.