MOSTEČTÍ LVI — HC Letci Letňany

MOSTEČTÍ LVI — HC Letci Letňany

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
19. 11. 2022 17:30 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

18. kolo

Třetiny: 0:4, 0:1, 0:2

Branky a nahrávky: 6. Arnošt, 11. Řepík (Hozák, Kolářík), 15. Kastner (Řepík, Hozák), 20. Uhlík (Kropáček), 30. Uhlík (Havelka, Kropáček), 52. Vacín (Arnošt, Turek), 60. Hrala (Turek, Chalupa)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Steinocher, Havlůj (C), Šoustek, Charousek, Hofmann, Havlík – Drašar, Stříbrný, Böhm (A), – Nedrda, Písařík, Procházka – Urban, Kysela, Mical. Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol.

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Havelka, Chalupa, Čížek, Kolářík, Kynčl, Němeček, Fiala – Kropáček, Hrala, Kastner (A) – Řepík, Wojnar, Labuzík – Vacín, Pejchal, Uhlík – Hozák (C), Švec, Arnošt – Turek. Trenér: Jaroslav Nedvěd.

Textový přenos: Onlajny

Live stream: CzechIceHockey.tv


POZÁPASOVÉ ROZHOVORY

🦁Vladimír Kýhos, trenér domácích:
💬Vladimíre, jak bys zhodnotil dnešní utkání?
Dnešní zápas rozhodla první třetina. Myslím si, že to byla vyrovnaná třetina, ale my z deseti střel dostaneme čtyři góly. Tím to v žádném případě nechci svalovat na brankáře, ale dostali jsme dneska jednoduché góly. Další věc, která nás sráží, je časté vylučování. My jsme snad nejvylučovanější tým v té lize. Ono se to projeví. Potom nemáme sílu, když máme v rozhodujících částech zápasu šance, tak nám prostě ta síla chybí.
💬Mají to hráči v hlavách, že když dostanou první branku proti silnějšímu soupeři, že se sesypou?
Těžko říct. Na to, že tu hrál první tým, tak to byl vyrovnaný hokej, akorát velký rozdíl byl v zakončení, v produktivitě. My jsme v té produktivitě bídní.
💬V loňské sezóně jsme se s Letňany rvali o první místo a byly to vyrovnané zápasy.
Bohužel, my jsme i první zápas v Letňanech prohráli 2:0 a také to bylo vyrovnané. Akorát ta naše produktivita. Ta je špatná. A ty vyloučení. Ono nám to rozhází hráče. Někteří jsou tam pořád a někteří se na led nedostanou vůbec.
💬Ve středu hrajeme opět doma. Jak se na zápas připravit?
Musíme vyhrát! My jsme teď odehráli dobrý zápas v Chebu, bohužel individuální chyby nás stály ten zápas. Ono se to pořád opakuje. Hráči se snaží, jak v rámci svých možností můžou. Nikdo jim nemůže nic vyčítat. Chybí nám však trošku větší zodpovědnost v té hře.

🦁Vojtěch Kysela, útočník:
💬Vojto, jak to dneska zhodnotíš?
Po stránce výsledkové nejde hodnotit jinak, než špatně. Ale myslím si, že je to škoda. Na začátku jim tam spadly rychlé góly. My jsme s nimi místy hráli vyrovnaný zápas. Mohlo to dopadnout jinak, ale nedopadlo. Počítají se góly, ne šance, tak bohužel.
💬Ty jsi byl teď na šest zápasů v Prostějově. Jaká to byla zkušenost?
Já jsem tam byl hlavně doplnit kádr, protože tam bylo málo kluků, měli velkou marodku, trenér mě tam znal, protože jsm tam čtrnáct dnů trénoval před začátkem sezóny, tak mě zavolal, že mi na šest zápasů zkusí. Byla to dobrá zkušenost, zase jsem si zahrál kvalitnější hokej.
💬Jak se připravit na středu?
Nesmíme si z toho dělat moc velkou hlavu, prostě se snažit hrát tak, jak to umíme. Myslím si, že máme kvalitní tým, že máme určitě na víc. Nesmíme se zaobírat tím, co bylo, jít prostě dál a hrát v klidu.