MOSTEČTÍ LVI — HC Kobra Praha

MOSTEČTÍ LVI — HC Kobra Praha

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
23. 11. 2022 18:00 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

19. kolo

Třetiny: 2:0, 1:0, 2:1

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Smolka, Písařík), 14. Písařík (Böhm, Procházka), 34. Řehoř (Šimeček, Kysela), 46. Procházka, 57. Smolka (Zdeněk) – 55. Zídek (Petrák)

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Steinocher, Havlůj (C), Charousek, Böhm (A), Šoustek, Fučík, Hofmann – Drašar, Zdeněk, Mical – Smolka, Pisařík, Procházka – Šimeček, Řehoř, kysela. Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol.

HC Kobra Praha: Pittr (Kmec) – Tůma, Duda, Knesl (A), Ženíšek, Holý, Straka, Svach – Janča, Jedlička, Daniel – Kolda, Míšek, Petrák – Zídek, Martínek, Šťastný – Novák, Ksandr. Trenér: Miloslav Šeba.

Textový přenos: Onlajny

Live stream: CzechIceHockey.tv

POZÁPASOVÉ ROZHOVORY

🦁 Petr Rosol, trenér domácích:
🗨️ Petře, dneska jsme šli za vítězstvím od první minuty. Jak se hodnotí dnešní zápas?
No určitě dobře! Už jsme potřebovali vyhrát. Také jsme se konečně sešli v pořádné sestavě po dlouhé době a bylo to znát. Měli jsme i spoustu dalších šancí, měli jsme tam ještě asi pět samostatných nájezdů, které jsme nedali. Konečně to bylo podle představ.
🗨️ Dobrý výkon v brance předvedl i Lukáš Hosnedl…
Samozřejmě je to podpořené dobrým výkonem golmana. Podržel nás tam v některých fázích a samozřejmě bylo dobře, že jsme potom skórovali.
🗨️ Dneska Böhmič v obraně, za chvíli půjde na rozhovor. To se asi také vyplatilo?
No já jsem mu říkal akorát po zápase, že jsme našli pro něj našli fleka. No odehrál to jednoduše, on je tvrdej. Sice nemá zezadu ještě takové to vidění. Odehrál to velmi solidně, je to silový hráč.
🦁 Milan Böhm, dnes obránce domácích:
🗨️ Milane, po delší době vítězství. Jak ho zhodnotíš?
Konečně. My jsme to potřebovali vyhrát už. Měli jsme na sobě deku, a teď ty soupeře co máme, musíme porazit, bodovat. S těmi těžkými soupeři je to trošku komplikovanější. Ale dneska jsme konečně dělali, to co máme, hráli jsme dobře do zadu a vyplatilo se to.
🗨️ Tak ty jsi hrál dobře dozadu taky, poprvé v sezóně jako obránce. Druhý gól, to byla tvoje zásluha. Jak se to tam semlelo?
Hele, asi takto. Oni to tam nějak špatně vyhodili, já jsem to chytil, měl jsem teda nahrát Písovi (Pavlovi Písaříkovi) dřív, když jsme jeli dva na jednoho. Já už jsem teda upřímně vůbec nemohl, šlapal jsem vodu, tak jsem to pustil na bránu, odrazilo se to a díky bohu to tam spadlo.
🐍 Miloslav Šeba, trenér HC Kobra Praha:
🗨️ Trenére, jak byste zhodnotil dnešní zápas?
My jsme do toho utkání vstoupili hrozně špatně. V první třetině jsme tam neměli vůbec tempo, hráli jsme hodně na riziko do obrany. Nikdo nehrál zpátky a dostali jsme zbytečné góly, i když dejme tomu v polovině první třetiny to vypadalo, že ta hra je vyrovnaná. Dostali jsme zbytečné góly. Ve druhé třetině se to nezvedlo, až teď ve třetí třetině. Přitom jsme zase dostali góly a nebyla šance se dostat do kontaktu, protože nezahráli hráči, na které spoléháme. To je důležité. A také chyběli někteří hráči, kteří jsou bohužel zranění. Nedá se nic dělat. Musíme na to zapomenout a jít do dalšího utkání