MOSTEČTÍ LVI — TJ HC Řisuty

MOSTEČTÍ LVI — TJ HC Řisuty

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
3. 12. 2022 17:30 2. liga 2022/2023 A-BENET Arena

Report

ON-LINE VSTUPENKY

22. kolo

Třetiny: 4:0, 3:0, 2:3

Branky a nahrávky:

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kubík) – Steinocher, Havlůj (C), Šoustek, Kroupa, Hofmann, Šesták – Smolka, Písařík, Procházka – Kysela, Šimeček, Mical – Böhm (A), Zdeněk, Nedrda – Král. Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol.

TJ HC Řisuty: Pánek (Šubrt) – Zich, Janda, Strnad, Řepka, Rudovský, Potechin, Pokorný – Bílek (C), Křepelka, Petráš – Patyk, Bláha, Rendla – Chamrád, Pejchal, Sýkora. Trenér: Pavel Křepelka.

Textový přenos: Onlajny

Live stream: CzechIceHockey.tv


POZÁPASOVÉ ROZHOVORY

🦁 Marek Pinc, trenér domácího týmu:
🗨️ Máro, dneska si kluci s chutí zastříleli. Jak bys utkání zhodnotil?
Tak konečně nám to tam napadalo. Padly nám tam i kuriozní branky, kdy šly třeba střely vedle a ztečovalo si to tam hosté od bruslí, takže si dali vlastňáka. Kluci ten zápas odehráli velmi dobře. Škoda jen na konci, že jsme trochu víc nepomohli Hosimu (Lukáš Hosnedl), že potom dostal tři branky. Myslím si, že celý zápas jsme dnes měli pod kontrolou.
🗨️ Poprvé se před domácím publikem dnes objevil Vojta Král. Jak by si zhodnotil jeho výkon?
Tak myslím si, že nehrál vůbec špatně. Sice dal branku, u dvou inkasovaných se tam připletl, ale jo, je to mladej kluk. Myslím si, že si to odehraje tady.
🗨️ Chvilku to tam bylo vyhrocené, jiskřilo to tam…
No u hostů byla dva tři kluci, kteří do nás trošku šli, takže jsme si na ně museli dát trochu bacha. Někdy to nebylo z jejich strany úplně čisté. Museli kluci do nich i trošku zajet, aby utkání bylo v pohodě.
🦁 Martin Mical, útočník domácích, dnes čistý hattrick:
🗨️ Martine, dostal jsem za úkol od nejvyššího se zeptat, proč si dal dnes jen tři branky?😀
Tak samozřejmě!!! Chtěl jsem nahrát spoluhráčům, já už jsem ty góly dal, takže jsem chtěl, aby si ostatní spoluhráči dali taky góla, hlavně Kyslík (Vojtěch Kysela). No bohužel to… teda vlastně Šimi (Jaroslav Šimeček) dal dva góly, takže supr, Kyslík bohužel nic, ale nevadí. Tak příště…
🗨️ To byla samozřejmě legrace, to je jen trošku hecování. Ty si dal dneska hattrick, dokonce čistěj, kolik musíš dát do kasy? 💰💵💵
Ty jo, tam bude asi nějaká ta tisícovka, nevím teď. Bude nějaká oslavička.
🗨️ Co říci k těm brankám, dneska vám to tam hezky napadalo?
Jo, tak konečně jsme měli nějaké to štěstíčko, když se nám nedařilo poslední zápasy. Byl tam nějaké dobré odrazy, takže spokojenost.