MOSTEČTÍ LVI – HC Klášterec n/O

MOSTEČTÍ LVI – HC Klášterec n/O

Datum Sezóna Místo zápasu Typ
21. 2. 2018 18:00 Play-off 2017/2018 A-BENET Arena

1. kolo semifinále play-off na 2 vítězná utkání.

Report

Partner utkání: MOSTEČTÍ LVI

Stav série: 1:0

Třetiny: 2:1, 3:3, 5:0

Branky a nahrávky: 6. T. Přeučil (Havlůj), 19. Šafařík (P. Přeučil), 21. T. Přeučil (Havlůj), 31. Mical, 35. Kousek (Komínek, T. Nedrda), 47. T. Přeučil (V. Nedrda, Havlůj), 53. Mical (Havlůj), 58. Kabeláč (J. Čmolík, T. Přeučil), 59. Komínek (T. Nedrda), 60. Přeučil (Šafařík, Mical) – 4. Videv (Suk), 23. Bečka, 30. Hartman (Videv, Týr), 39. Hartman (Vlastník)

MOSTEČTÍ LVI: ovařík – Havlůj, Jonák, Plichta, Kabeláč, M. Čmolík, Balász, Žižka – T. Přeučil, J. Čmolík, V. Nedrda – Mical, P. Přeučil, Šafařík – T. Nedrda, Kousek, Komínek – Bořík. Trenér: Kašťák.
Nejlepší hráč: 9. Přeučil P.

HC Klášterec nad Ohří: Studnička (Mědílek) – Blažek, Kosina, O. Koblitz, M. Koblitz, Zendl, Týr – Videv, Vlastník, Suk – Hartman, Toušek, Bečka – Drazdík, Bárta, Haluška. Trenér: O. Koblitz.
Nejlepší hráč: 13. Hartman

Rozhodčí: Armstark – Miško, Hrubý

Hodnocení Kamil Kašťák (trenér ML): Samozřejmě jsme očekávali, že zápas bude těžký. Soupeř byl dnes kvalitní, ale myslím, že jsme to dvě třetiny uhrávali o jeden gól svou bojovností, dvě třetiny to bylo vyrovnané. Odrazovým bodem bylo oslabení 3 na 5 v poslední třetině, ve které se projevilo, že máme trošku navrch, vyjádřili jsme to i střelecky, takže ten zápas nakonec skončil jednoznačným vítězstvím, ale vůbec to nebylo jednoduché a tak čekám, že ani v neděli to nebude v Klášterci jednoduchá bitva.

Textový přenos: Onlajny.com