Lvíčata v ZOO

Lvíčata v ZOO

Na konci prázdnin jsme se podělili o skvělou novinu našeho klubu. Stali jsme se hrdými patrony lva konžského v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Jsme moc rádi, že jsme tímto dobrým skutkem mohli v době covidové, udělat radost tam, kde bylo potřeba. Volba pro nás byla jasná.

Abychom našeho nového kamaráda také navštívili, uspořádali jsme na první sobotu nového školního roku, výlet pro naše nejmenší. Po ranním tréninku na ledě se zájemci o výlet shromáždili na velkém parkovišti u zimního stadionu, kde již čekal připravený autobus. Zkontrolovat seznam účastníků, pár organizačních pokynů, pohodlně se usadit do autobusu, zamávat rodičům a dobrodružství může začít.

Za necelou hodinku jsme byli na místě. Ačkoliv se děti nemohly dočkat, až uvidí všechna zvířátka a vyzkouší zábavné atrakce, byla potřeba se nejdříve posilnit. První svačinka a naše poznávací procházka po ZOO mohla začít. Viděli jsme slony, žirafy, surikaty, opice, několik druhů domácích zvířátek, medvědy, samozřejmě „našeho“ lvího parťáka a spoustu dalších. Vyzkoušeli jsme také několik atrakcí, nasytili bříška a v samotném závěru naší návštěvy jsme si užili show v podobě krmení lachtanů.

Věříme, že si děti i vybraní přítomní rodiče tento krásný prosluněný den plný zábavy náramně užili.

Děkujeme za účast a těšíme se na další společné zážitky.