Lvy trápí rozsáhlá marodka

Lvy trápí rozsáhlá marodka

Rozhovor s trenérem

Ve středu 22. 2. 2023 bylo odloženo utkání ve Vrchlabí. V té době bylo zraněno 5 hráčů a další 7 se omluvilo kvůli nemoci.

Na domácí sobotní zápas proti Příbrami 25.2. nastoupili Lvi s 11 hráči, a to jenom díky posile juniorů. Po zápase však skončili 3 další hráči se zraněním. Na stav týmu a sobotní zápas reaguje trenér Petr Rosol:


Petře, dneska těžké utkání v té oslabené sestavě, co nám k němu řekneš?
Asi budu první trenér na světě, že když dostanete 10:2, tak bude hráče chválit. Ale klobouk dolů, bylo nás jedenáct, z toho čtyři junioři. Ti kluci bojovali, zkrátka už nemohli. To nejde hrát proti takovýmto soupeřům na dvě lajny. Ty síly dojdou. Ten soupeř je kvalitní. Já si myslím, že jsme to odbojovali. Já těm klukům nemám vůbec co vytknout. Potom, když už nemáte sílu, tak už neuděláte nic.


Viděl jsem to stejně, dvě třetiny jsme drželi jakžtakž krok. Bylo vidět, že chybí kvůli zraněním půlka týmu…
Tady to jsem ještě nezažil. Jsme zoufalí a vůbec nevím, jak dáme pondělní dohrávku vůbec dohromady. Kluci mají pracovní povinnosti a tři naši kluci, co hráli dneska jsou v pondělí v práci a zaměstnavatelé nám je neuvolní, nebo dokonce čtyři, já doopravdy vůbec nevím, co s tím.


Chybějí dva zápasy a potom je tu play off. Dá se to dát vůbec nějak dohromady?
Věřím, že to nějak připravíme a dáme to hlavně na ten první zápas v sobotu nějak dohromady. Snad se nám to nějak uzdraví a dáme dohromady alespoň dva tréninky, natrénujeme přesilovky a nějaké další věci na toho soupeře, kterého dostaneme. Já jsem doopravdy nezažil, že by byla takováto marodka, to je neskutečný.


A co ti mladíci, co nastoupili, třeba Bohouš Křen, ten hrál první zápas. I bez tréninku. Jak se ti líbil?
Ani na jednom tréninku nebyl, nic. Nám nic jiného nezbylo, než ho vytáhnout. On je alespoň na tom dobře silově. Ale odehrál si to svoje. Bylo to pro něj těžké. Skočil do toho rovnýma nohama. To ještě juniorka hraje zítra od 11:45 hodin zápas.