Mostečtí lvi
15. 10. 2023 | WR

Mostečtí udrželi domácí neporazitelnost.

Dvě třetiny drželi mostečtí těsné vedení 1:0 z druhé minuty utkání. Až ve třetí třetině přidali další 3 góly a pojistili si další vítězství na domácím ledě.

2. liga - 7. kolo so 14. 10 15:00

MOSTEČTÍ LVI

vs

HC Stadion Vrchlabí

4:1 (1:0, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 2. Jindra (Procházka), 51. Havlík (Řehoř, Havlůj), 52. Jindra (Šimeček, Procházka), 59. Písařík (Řehoř, Havlůj) – 56. Kerekanič (Moník, Bláha) Rozhodčí: Glanc – Janíček, Sýkora Vyloučení: 12:14 Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 294

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Tuhý) – Havlík, Havlůj (C), Šoustek, Nedrda (A), Hoffmann, Steinocher, Hocelík – Böhm, Řehoř, Písařík – Jindra, Daniel, Procházka – Veselý, Šimeček, Mical – Buberl.

HC Stadion Vrchlabí: Červinka (Holubec) – Abraham, Sýkora, Kynčl, Hladík, Bendík (A), Boukal, Perička, Kerekanič – Chalupa, Jirků, Kastner – Krsek, Urban (C), Matějček – Bláha (A), Chrtek, Moník – Cerman, Kozák, Šlaicher.