Výsledky mládež 2021/2022

Junioři 2002/2003/2004

Regionální liga juniorů 2021/22 sk. 1-2
 DOMÁCÍHOSTÉ 
PŘÍPRAVA
05.08.21MOSTEČTÍ LVIÚstí n/L 2:9
10.08.21MOSTEČTÍ LVISokolov 5:3
11.08.21Klášterec n/OMOSTEČTÍ LVI 2:4
14.08.21MOSTEČTÍ LVIDresden/D 6:1
18.08.21Ústí n/LMOSTEČTÍ LVI 5:4P
24.08.21DěčínMOSTEČTÍ LVI 0:5
27.08.21SokolovMOSTEČTÍ LVI
MISTROVSKÁ - Regionální liga juniorů 2021/22 sk. 1-2
17.09.21 páMOSTEČTÍ LVIKladno 3:4SN
19.09.21 neMOSTEČTÍ LVIBílina 12:6
24.09.21 páDěčínMOSTEČTÍ LVI
26.09.21 neMOSTEČTÍ LVILitoměřice11.30
03.10.21 neSlanýMOSTEČTÍ LVI12.00
08.10.21 páKladnoMOSTEČTÍ LVI
10.10.21 neBílinaMOSTEČTÍ LVI
17.10.21 neMOSTEČTÍ LVIDěčín14.00
22.10.21 páLitoměřiceMOSTEČTÍ LVI19.15
24.10.21 neMOSTEČTÍ LVISlaný11.30

Dorost 2005/2006

Liga dorostu 2021/22 sk. 2
 DOMÁCÍHOSTÉ 
PŘÍPRAVNÁ
05.08.21Ústí n/LMOSTEČTÍ LVI 5:3
11.08.21MOSTEČTÍ LVIÚstí n/L 6:9
17.08.21MOSTEČTÍ LVISokolov 2:10
24.08.21LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI4:4
27.08.21MOSTEČTÍ LVILitoměřice 13:4
08.09.21 stMOSTEČTÍ LVIÚstí n/L 4:6
MISTROVSKÁ
17.09.21 páLitoměřiceMOSTEČTÍ LVI 1:2
19.09.21 neRoudniceMOSTEČTÍ LVI 4:7
25.09.21 soMOSTEČTÍ LVIÚstí n/L09.45
26.09.21 neLounyMOSTEČTÍ LVI16.00
28.09.21 útMOSTEČTÍ LVIChomutov B10.00
09.10.21 soMOSTEČTÍ LVIBílina10.00
10.10.21 neMOSTEČTÍ LVILitoměřice11.15
16.10.21 soMOSTEČTÍ LVIRoudnice n/L10.00
24.10.21 neMOSTEČTÍ LVILouny14.30

9. třída 2007

Liga starších žáků „A“

 DOMÁCÍHOSTÉ 
11.09.21 soSokolovMOSTEČTÍ LVI 9:1
19.09.21 neMOSTEČTÍ LVILitoměřice 5:4
25.09.21 soLounyMOSTEČTÍ LVI11.00
09.10.21 soMOSTEČTÍ LVIChomutov14.30
17.10.21 neMOSTEČTÍ LVIÚstí n/L11.00
23.10.21 soMOSTEČTÍ LVISokolov16.30

8. třída 2008

„B“

 DOMÁCÍHOSTÉ 
11.09.21 soMOSTEČTÍ LVIKlášterec 10:2
18.09.21 soChomutovMOSTEČTÍ LVI 8:5
25.09.21 soMOSTEČTÍ LVIKadaň12.00
02.10.21 soMOSTEČTÍ LVIBílina12.00
23.10.21 soMOSTEČTÍ LVIChomutov12.00

7. třída 2009

„C“

 DOMÁCÍHOSTÉ 
11.09.21 soSokolovMOSTEČTÍ LVI 8:5
18.09.21 soKadaňMOSTEČTÍ LVI 11:3
19.09.21 neMOSTEČTÍ LVILitoměřice 7:8
25.09.21 soLounyMOSTEČTÍ LVI09.00
28.09.21 útMOSTEČTÍ LVIDěčín12.30
09.10.21 soMOSTEČTÍ LVIChomutov12.30
17.10.21 neMOSTEČTÍ LVIÚstí n/L09.00
23.10.21 soMOSTEČTÍ LVISokolov14.30
30.10.21 soMOSTEČTÍ LVIKadaň10.00

6. třída 2010

„D“

 DOMÁCÍHOSTÉ 
11.09.21 soMOSTEČTÍ LVIKlášterec 5:7
18.09.21 soChomutovMOSTEČTÍ LVI 21:4
25.09.21 soMOSTEČTÍ LVIKadaň14.00
02.10.21 soMOSTEČTÍ LVIBílina10.00
23.10.21 soMOSTEČTÍ LVIChomutov10.00

5. třída 2011

 DOMÁCÍHOSTÉ 
12.09.21 neMOSTEČTÍ LVIRoudnice0:0
19.09.21 neDěčínMOSTEČTÍ LVI0:0
26.09.21 neMOSTEČTÍ LVIBílina09.00
10.10.21 soMOSTEČTÍ LVIKlášterec n/O09.00
31.10.21 neMOSTEČTÍ LVILouny

4. třída 2012

 DOMÁCÍHOSTÉ 
03.10.21 neMOSTEČTÍ LVIturnaj09.00, 10.00, 11.00
17.10.21 neÚstí n/LMOSTEČTÍ LVI11.00

3. třída 2013

[table “” not found /]

2. třída 2014

[table “” not found /]

1. třída + základna 2015 a mladší