Nábor ČSLH – MOSTEČTÍ LVI

Nábor ČSLH – MOSTEČTÍ LVI

Dne 20.9.2018,v čase 17.00-18.45, proběhla na zimním stadióně v Mostě náborová akce pořádaná hokejovým klubem MOSTEČTÍ

LVI ve spolupráci s ČSLH. Náborové akce se zúčastnilo 20 malých zájemců o lední hokej (19 chlapců a 1 dívka).


Náborová akce postupovala dle zaslaných metodických  pokynů. Rodiče s dětmi čekala registrace (vyplnění přihlášek), převléknutí v šatně,prezentace ledního hokeje a program na ledě.Většina rodičů přicházela již před pátou hodinou, takže prezentace ledního hokeje v šatně následovala dle harmonogramu. Po převléknutí a zkoušení výstroje, děti přešly k ledu, kde následovala ukázka minihokeje hráčů roč.2010. Mnoho rodičů bylo s dětmi na ledě, jak s bruslemi, tak i bez nich. Hřiště bylo rozděleno na stanoviště dle schopností malých adeptů ledního hokeje.

Na konci tréninku byla provedena společná fotografie a po převléknutí byla zájemcům z řad rodičů ukázána na zimním stadióně střelnice a rozcvičovna.  Všichni rodiče odešli s veškerými informacemi k tréninkům hokejové základny a možnostem začít hrát lední hokej v našem klubu.

S celkovou akcí jsme spokojeni, čekali jsme větší počet malých hokejistů,ale přesto se těšíme  kolik nových adeptů přijde na příští trénink   hokejové základny.  Celkově se zapojilo do akce ze strany klubu,6 trenérů na ledě, 5 lidí na registraci a prezentaci ledního hokeje a 4 hráči z mužstva dorostu  na výpomoc při oblékání do výstroje a 10 hráčů roč.2010 na miniutkání.