Novinky z e-sportu

Novinky z e-sportu

Představení merche

Most padl ve čtvrtfinále s týmem Chlastpumpy a na pár týdnů mu skončila sezóna

Mostečtí esport hokejisté měli v pondělí 6. 2. 2023 večer jasný cíl, a to zvítězit nad silným soupeřem Chlastpumpy ve čtvrtfinále Winter Cupu! To se jim však nepodařilo. Soupeř tahal za delší konec provazu a zaslouženě zvítězil 2:0 na zápasy. Že by Most soupeře potrápil však nenaznačuje vysoký výsledek 0:5 a 3:8. „Do zápasů jsme šli s obrovskou motivací, soupeř nás svou hrou ale zcela zaskočil, do ničeho zásadního nás nepustil a zaslouženě zvítězil. Srazilo nás také časté vylučování a neproměňování šancí,“ popisuje zklamaný kapitán týmu Mostečtí Lvi – Esport Tomáš Urban, který hraje pod přezdívkou Tomy Urby.

V letošní sezóně se Most dokázal již podruhé dostat do čtvrtfinále, přes které se ale už nedokázal neprobojovat dál. Tím pro mostecké esportové hokejisty končí letošní sezóna. Nová by měla začít za pár týdnů. „Nezbývá než se poučit z chyb a do nové sezóny nastoupit s lepší připraveností, přeci jen budeme bojovat opět od nuly. Děkujeme také všem fanouškům za podporu, jako poděkování chystáme merch, který již brzy zveřejníme na naší sociální síti. Velké díky patří také hráčům za skvělou reprezentaci našeho města!“ doplňuje kapitán Tomáš Urban.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport