Proběhl Týden hokeje

Proběhl Týden hokeje

Nábor ČSLH – MOSTEČTÍ LVI

Dne 24. 9. 2019, v čase 17.00 – 18.35, proběhla na zimním stadióně v Mostě náborová akce pořádaná hokejovým klubem MOSTEČTÍ LVI ve spolupráci s ČSLH. Náborové akce se zúčastnilo 23 malých zájemců o lední hokej (19 chlapců a 4 dívky).

Náborová akce postupovala dle zaslaných metodických  pokynů. Rodiče s dětmi čekala registrace (vyplnění přihlášek), převléknutí v šatně, prezentace ledního hokeje a program na ledě. Většina rodičů přicházela již před pátou hodinou, takže prezentace ledního hokeje v šatně následovala dle harmonogramu. Po převléknutí a zkoušení výstroje, děti přešly k ledu, kde následovala ukázka minihokeje hráčů 3. třídy, ročník 2011. Hřiště bylo rozděleno na různorodé stanoviště, kde děti zkoušely nové dovednosti.

Na konci tréninku byla provedena společná fotografie a po převléknutí byla zájemcům z řad rodičů ukázána na zimním stadióně střelnice a rozcvičovna.  Všichni rodiče odešli s veškerými informacemi k tréninkům hokejové základny a možnostem začít hrát lední hokej v našem klubu.

S celkovou akcí jsme spokojeni. Doufáme, že nový adepti hokeje přijdou na příští trénink  hokejové základny.  Celkově se zapojilo do akce ze strany klubu 6 trenérů na ledě, 4 lidé na registraci a prezentaci ledního hokeje a 3 hráči z mužstva dorostu na výpomoc při oblékání do výstroje a 10 hráčů roč. 2011 na miniutkání.

Mgr. Lubomír Jandera