Proběhla akce Týden hokeje

Proběhla akce Týden hokeje

Dne 22. 11. 2022 v čase 17.00 – 19.00 proběhla v A – BENET Areně  v Mostě náborová akce pořádaná hokejovým klubem MOSTEČTÍ LVI ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Celkem se jí zúčastnilo 31 malých zájemců o lední hokej (28 chlapců a 3 dívky).

Program korespondoval se zaslanými metodickými materiály od Českého svazu ledního hokeje. Rodiče s dětmi čekala online registrace nebo registrace s pomocí zástupců z klubu, předání dárků, prezentace ledního hokeje a klubu MOSTEČTÍ LVI, převlékání v šatně a program na ledě. Trénink na ledě začínal ukázkou mini utkání hráčů ročníku 2015, kteří následně zůstali a zapojili se do tréninku. Ten byl rozdělen na stanoviště s různou činností. Všechny děti jsme vybavili hokejovou výstrojí. Na konci byla provedena společná fotografie. Do celé akce se zapojil i maskot MOSTECKÝCH LVŮ.

Po převléknutí v kabině byly rodičům a dětem ukázány další tréninkové prostory na zimním stadioně   – střelnice a rozcvičovna, kde proběhla krátká ukázka tréninku na suchu. Děti se postupně zapojily a předvedly své dovednosti. Všichni rodiče byli seznámeni s informacemi k tréninkům hokejové základny a s možnostmi, jak začít hrát hokej v našem klubu.

Mile nás překvapila druhá nejvyšší účast dětí v historii akce v našem klubu a jsme s ní velmi spokojeni. Věříme, že se všichni malí hokejisté zapojí do tréninků základny. Ze strany klubu se do akce zapojilo 7 trenérů na ledě, 4 osoby na registraci a prezentaci ledního hokeje, 2 hráči z mužstva starších žáků na výpomoc při oblékání do výstroje a 10 hráčů ročníku 2015 na mini utkání.

                                                                                                                                         Mgr. Lubomír Jandera

                                                                                                                                                        MOSTEČTÍ LVI