Týden hokeje 21. 1. 2020

Týden hokeje 21. 1. 2020

Nábor ČSLH – MOSTEČTÍ LVI

Dne 21.1.2020, v čase 17.00 – 19.00, proběhla na zimním stadióně A-BENET Aréna v Mostě náborová akce pořádaná hokejovým klubem MOSTEČTÍ LVI ve spolupráci s ČSLH. Náborové akce se zúčastnilo 35 malých zájemců o lední hokej (29 chlapců a 6 dívek).

Náborová akce postupovala dle zaslaných metodických pokynů. Rodiče s dětmi čekala registrace (vyplnění přihlášek), převléknutí v šatně, prezentace ledního hokeje, program na ledě a ukázkový trénink na suchu v rozcvičovně. Většina rodičů přicházela již před pátou hodinou, takže prezentace ledního hokeje v šatně následovala dle harmonogramu. Po převléknutí a zkoušení výstroje, děti přešly k ledu, kde následovala ukázka minihokeje hráčů 1.tř.roč.2013. Hřiště bylo rozděleno na různorodé stanoviště, kde děti zkoušely nové dovednosti.

Na konci tréninku byla provedena společná fotografie a po převléknutí v šatně,byla prezentována ukázka tréninku na suchu s oddílovým kondičním trenérem v rozcvičovně. Všichni rodiče odešli s veškerými informacemi k tréninkům hokejové základny a možnostem začít hrát lední hokej v našem klubu.

S celkovou akcí jsme spokojeni. Doufáme, že nový adepti hokeje přijdou na příští trénink hokejové základny a zapojí se do tréninků na ledě. Celkově se zapojilo do akce ze strany klubu 8 trenérů na ledě, 2 hráči juniorů, hokejový lvíček – Maskot, 4 lidé na registraci a prezentaci ledního hokeje a 3 hráči z mužstva 5.tř. na výpomoc při oblékání do výstroje, trénink na suchu – 8 hráčů 5.třída,1x kondiční trenér a 10 hráčů roč.2013 na miniutkání.

Mgr. Lubomír Jandera